text mail tisk
Pošli kamarádovi odkaz na stránku

     
     

PRÁCE

 

samostatnost

Ztratili jste práci nebo se vám nedaří žádnou sehnat? Nabízíme podporu a pomoc při hledání vhodné práce i v jednání se zaměstnavatelem.   Máte problém s komunikací? Bojíte se mluvit s úředníky nebo s nadřízeným? Naučíme vás zvládat různé situace v běžném životě.

 

 
Nevíte, jaká práce je pro vás vhodná? Jestli uspějete? Nabízíme vám individuální konzultace a poradenství v oblasti pracovního uplatnění.   Nevíte, jak udržet či získat bydlení? Ukážeme vám, kde hledat, jak dodžovat nájemní smlouvu atd.

 

Nejste si jisti, zda zvládnete práci na pracovišti? Nejste si jistí, jak vyřešíte problémy v práci? Nabízíme pracovní asistenci.  

 

Bojíte se sami jezdit MHD, nevyznáte se v jízdních řádech? Pomůžeme vám, pohyb po městě už nebude problém.
 
Chcete zvýšit svoje možnosti uplatnění na pracovním trhu nebo načerpat sebevědomí? Nabízíme vzdělávací a motivační kurzy.   Nevíte, jak řídit domácnost nebo jak vyjít s penězi? Vysvětlíme vám vše potřebné. Od vyplnění složenky po vytváření domácího rozpočtu.
 

Dokončili jste zrovna školu a nevíte, co dál? Nabízíme pomoc studentům při přechodu ze školy do zaměstnání.

 

 

 

 

 

 

Je pro vás složité získat informace, ovládat počítač, surfovat na internetu? Individuální PC kurzy i konzultace vám objasní, jak funguje on-line svět i média.

 

 

Nemusíte za námi až do Brna. Liga vozíčkářů má dalších 4 pobočky v Jihomoravském kraji a v kraji Vysočina.

 

BRNO

VELKÉ MEZIŘÍČÍ

 

 

JIHLAVA

ZNOJMO


       


KONTAKT:
Mgr. Dominka Karašinská, DiS.
mob.: +420 777 010 334
tel.: +420 537 021 484
e-mail: dominika.dziakova@ligavozic.cz

© ligavozic.cz, 2012 Nahoru